День спротиву окупації Автономної республіки Крим та міста Севастополя

Новини школи

26 лютого 2014 року більше 15 тисяч жителів Криму висловили підтримку територіальної цілісності України. Дев’ять років тому за ініціативи Меджлісу кримськотатарського народу у Сімферополі пройшов масштабний мітинг, під час якого кримські татари, українці та проукраїнські громадяни виступили проти «приєднання» Криму до Російської Федерації.

Увесь цей час кримський спротив триває. Крим чекає на повернення в Україну. Сьогодні, у час повномасштабної війни, наш спротив продовжується. Увесь український народ об’єднався. Ми разом. Ми єдині! Ми обов’язково відновимо територіальну цілісність України у розмірі – 603 628 км2.

Завдяки тому, що саме ми продовжуємо чинити спротив на усіх фронтах – весь цивілізований світ об’єднався навколо України, виявляє свою підтримку нашій країні та народу.

Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними та засудили дії росії, яка заперечує окупацію півострова і називає її «відновленням історичної справедливості». Протягом цих років країна-агресор продовжує цей шлях загарбництва та викривлення історії, захоплення територій України та знищення наших міст.

У 2020 році, у річницю проведення мітингу 26 лютого, Указом Президента України № 58/2020 була встановлена пам’ятна дата – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Ми переможемо. Слава Україні! Крим – це Україна!

Новини школи
Загальношкільний STEM-проєкт “Подорожуємо космосом”

З 20.03 по 24.03.2023 року вчителі та учні СШ І ступеня №13 долучилися до загальношкільного STEM-проєкту “Подорожуємо космосом”. Школярі поглибили знання про сонячну систему, побували у ролі космонавтів та здійснили подорож до таємничого космосу. Дослідили простори Всесвіту, створили власні ракети з лего та картону, різноманітні творчі роботи з паперу, стіннівки, …

Новини школи
Увага!

До уваги учнів та батьків!  Весняні канікули триватимуть з 27.03.2023 по 02.04.2023 року. Пам’ятайте про правила поведінки та техніки безпеки під час канікул! Бажаємо вам гарного та безпечного відпочинку!

Виховна діяльність
Екскурсія до Арт центру

Новини 1-В класу ШСШ №13 (вчитель Любов Кулик). Нас виховує середовище. Нам зручно і затишно в нашому класі, в школі, що стала рідною за час навчання. Школярі побували ще в одному місці – просторі дружньому до дівчат та жінок “Вільна”. Координатори простору створили всі умови для приємного перебування. Цікаво пройшов …