НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА І STEM-ОСВІТА

Новини школи
22 вересня 2021 року Шосткинським центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено освітній хаб «НУШ і STEM – Нова українська школа і STEM-освіта». До заходу приєдналося 72 вчителя початкових класів закладів загальної середньої освіти Шосткинської МТГ.
Консультант ЦПР ПП Ірина Шинкаренко ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями щодо розвитку STEM-освіти в закладах загальної середньої освіти у 2021-2022 навчальному році. Світлана Нескоромна, учитель початкових класів ШНВК: СШ-ліцей, старший учитель, презентувала STEM-урок у 3 класі «Органи дихання».
Наступний блок освітнього хабу розпочала директор ШСШ № 13 Валентина Балицька з представлення досвіду роботи педагогічного колективу з упровадження STEM-проєктів. Більш детально на організації роботи за окремими STEM-проєктами зупинились педагоги ШСШ №13: Олена Білоуха, заступник директора з навчально-виховної роботи, Ольга Полятикіна, учитель інформатики, Світлана Онищенко, учитель початкових класів, старший учитель.
Учасники зустрічі висловили слова подяки за організацію освітнього хабу на актуальну тематику.
 
Виховна діяльність
Урок дорожньої грамоти

Увага! Діти на дорозі! 23 вересня 2022 року був проведений урок дорожньої грамоти “Абетка дорожнього руху”. Дякуємо інспектору ювенальної превенції Шосткинського районного управління поліції Наталії Гайтині за цікаве пізнавальне заняття, яке було проведено в ігровій формі. Школярі 4-А класу (класовод Т. Карпенко) мали можливість змоделювати дорожні ситуації для пішоходів і …

Відео
Челендж “Голуб миру”

21 вересня 2022 року, у Міжнародний день миру, учні Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня №13 взяли участь у челенджі “Голуб миру”. Ми за мир, ми за Перемогу!

Бібліотека
Запрошуємо до онлайн-бібліотеки

Любі діти! Шановні батьки! Бібліотекар Ольга Біла запрошує вас до шкільної бібліотеки, яка працює в режимі онлайн за посиланням olyabelaya70.blogspot.com На вас чекає захопливий світ книжок та багато цікавої і корисної інформації!