НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА І STEM-ОСВІТА

Новини школи
22 вересня 2021 року Шосткинським центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено освітній хаб «НУШ і STEM – Нова українська школа і STEM-освіта». До заходу приєдналося 72 вчителя початкових класів закладів загальної середньої освіти Шосткинської МТГ.
Консультант ЦПР ПП Ірина Шинкаренко ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями щодо розвитку STEM-освіти в закладах загальної середньої освіти у 2021-2022 навчальному році. Світлана Нескоромна, учитель початкових класів ШНВК: СШ-ліцей, старший учитель, презентувала STEM-урок у 3 класі «Органи дихання».
Наступний блок освітнього хабу розпочала директор ШСШ № 13 Валентина Балицька з представлення досвіду роботи педагогічного колективу з упровадження STEM-проєктів. Більш детально на організації роботи за окремими STEM-проєктами зупинились педагоги ШСШ №13: Олена Білоуха, заступник директора з навчально-виховної роботи, Ольга Полятикіна, учитель інформатики, Світлана Онищенко, учитель початкових класів, старший учитель.
Учасники зустрічі висловили слова подяки за організацію освітнього хабу на актуальну тематику.
 
Новини школи
Екскурсія до ВПУ

Кондитер — це фахівець з приготування кондитерських виробів, а точніше – справжній чарівник тіста. Професіонал, який вміє створювати гастрономічні шедеври, від яких не втримається жоден гурман. Учні 2-А класу (вчитель Анна Номоконова) побували у ролі кондитерів та приготували смачну випічку. Дякуємо Вищому професійному училищу за нові вміння, знання та досвід.

Новини школи
Тиджень безпеки дорожнього руху

Безпека понад усе! Під таким гаслом був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху “Твоя безпека на дорозі в умовах воєнного стану” з учнями 1-4 класів Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня №13. Дякуємо підприємству “Фармак” за світловідбивні браслети.

Виховна діяльність
День вишиванки у ШСШ І ст. №13

“Одягни вишиванку, країно моя!” – під таким гаслом відбулося свято вишиванки у ШСШ І ст. №13. Традицію нашого закладу шануємо та святкуємо вже 13-й рік поспіль. Зі святом усіх, хто гордо носить ймення УКРАЇНЕЦЬ! Відео свята за посиланням: www.facebook.com/watch/?v=197830816513568&extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&mibextid=2Rb1fB&ref=sharing