Підсумки Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2023”

Конкурси

28 лютого 2023 року в Сумській обласній філармонії завершився І тур Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2023”.

Відповідно до умов та програми проведення конкурсу у номінації “Початкова освіта” взяли участь 71 педагог, пройшовши 5 конкурсних випробувань: “Тестування”, “Методичний практикум”, “Практична робота”, “Майстер-клас”, “Урок”.

За підсумками професійного змагання почесне ІІІ місце отримала Валерія Тельман, вчитель 3-Б класу ШСШ І ст. №13.

Щиро вітаємо Валерію Сергіївну з високим досягненням та пишаємося вдалим стартом! Бажаємо подальших перемог та успіхів в усьому!

Новини школи
Загальношкільний STEM-проєкт “Подорожуємо космосом”

З 20.03 по 24.03.2023 року вчителі та учні СШ І ступеня №13 долучилися до загальношкільного STEM-проєкту “Подорожуємо космосом”. Школярі поглибили знання про сонячну систему, побували у ролі космонавтів та здійснили подорож до таємничого космосу. Дослідили простори Всесвіту, створили власні ракети з лего та картону, різноманітні творчі роботи з паперу, стіннівки, …

Новини школи
Увага!

До уваги учнів та батьків!  Весняні канікули триватимуть з 27.03.2023 по 02.04.2023 року. Пам’ятайте про правила поведінки та техніки безпеки під час канікул! Бажаємо вам гарного та безпечного відпочинку!

Виховна діяльність
Екскурсія до Арт центру

Новини 1-В класу ШСШ №13 (вчитель Любов Кулик). Нас виховує середовище. Нам зручно і затишно в нашому класі, в школі, що стала рідною за час навчання. Школярі побували ще в одному місці – просторі дружньому до дівчат та жінок “Вільна”. Координатори простору створили всі умови для приємного перебування. Цікаво пройшов …