Підвищення фахової майстерності

Новини школи

Продовжуємо підвищувати фахову майстерність та ділитися досвідом роботи з колегами.

25 листопада 2021 року педагоги закладу взяли участь у роботі ІІ регіонального науково-методичного семінару «Компетентнісний підхід в освіті: теорія і практика», який відбувся у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Олени Білоуха поділилася досвідом щодо реалізації компетентнісного підходу при білінгвальному викладанні предметів в початковій школі. 

Професійна підготовка вчителя Нової української школи, компетентнісний підхід у сучасній системі освіти, професійна підготовка вчителя Нової української школи, методика формування ключових і предметних компетентностей у здобувачів початкової освіти – актуальні питання, що обговорювалися під час роботи семінару.

Виховна діяльність
Урок дорожньої грамоти

Увага! Діти на дорозі! 23 вересня 2022 року був проведений урок дорожньої грамоти “Абетка дорожнього руху”. Дякуємо інспектору ювенальної превенції Шосткинського районного управління поліції Наталії Гайтині за цікаве пізнавальне заняття, яке було проведено в ігровій формі. Школярі 4-А класу (класовод Т. Карпенко) мали можливість змоделювати дорожні ситуації для пішоходів і …

Відео
Челендж “Голуб миру”

21 вересня 2022 року, у Міжнародний день миру, учні Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня №13 взяли участь у челенджі “Голуб миру”. Ми за мир, ми за Перемогу!

Бібліотека
Запрошуємо до онлайн-бібліотеки

Любі діти! Шановні батьки! Бібліотекар Ольга Біла запрошує вас до шкільної бібліотеки, яка працює в режимі онлайн за посиланням olyabelaya70.blogspot.com На вас чекає захопливий світ книжок та багато цікавої і корисної інформації!