Новини школи

З 13 по 17 квітня 2023 року у ШСШ І ст. №13 проходив Тиждень англійської мови, участь у якому взяли учні 1-4 класів.

Юним знавцям англійської мови було запропоновано взяти участь у проєкті “My favourite English word” та презентувати своє улюблене англійське слово.

Діти читали та обговорювали казки англійською мовою у Fairy Tale Day. Учні 4 класів здійснили віртуальну подорож до Лондона та дізнались про найвідоміші місця столиці Об’єднаного Королівства (Virtual Trip to London). Friend’s Day ми присвятили друзям.

Завершив тиждень Easter Egg Day, де учні всіх класів прикрасили писанки візерунками та привітанням англійською мовою.

Вивчати англійську мову – захопливо, створювати проєкти – неймовірно цікаво, весело і пізнавально!

Новини школи
Екскурсія до ВПУ

Кондитер — це фахівець з приготування кондитерських виробів, а точніше – справжній чарівник тіста. Професіонал, який вміє створювати гастрономічні шедеври, від яких не втримається жоден гурман. Учні 2-А класу (вчитель Анна Номоконова) побували у ролі кондитерів та приготували смачну випічку. Дякуємо Вищому професійному училищу за нові вміння, знання та досвід.

Новини школи
Тиджень безпеки дорожнього руху

Безпека понад усе! Під таким гаслом був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху “Твоя безпека на дорозі в умовах воєнного стану” з учнями 1-4 класів Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня №13. Дякуємо підприємству “Фармак” за світловідбивні браслети.

Виховна діяльність
День вишиванки у ШСШ І ст. №13

“Одягни вишиванку, країно моя!” – під таким гаслом відбулося свято вишиванки у ШСШ І ст. №13. Традицію нашого закладу шануємо та святкуємо вже 13-й рік поспіль. Зі святом усіх, хто гордо носить ймення УКРАЇНЕЦЬ! Відео свята за посиланням: www.facebook.com/watch/?v=197830816513568&extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&mibextid=2Rb1fB&ref=sharing