Засідання педагогічної ради закладу

Новини школи

Педагогічна рада – орган управління закладом освіти. Її актуальність у колегіальному прийнятті рішень, спрямованих на поліпшення якості освіти.  

22 грудня 2022 року відбулося четверте засідання педради. Виконуюча обов’язки директора Світлана Назаренко проаналізувала стан реалізації змішаного навчання у закладі упродовж І семестру 2022/2023 навчального року.

Заступники директора з НВР Олена Білоуха й Наталія Чернишова довели до відома колективу результати вивчення стану формування мовленнєвої компетентності здобувачів освіти.    

Педагоги затвердили план проходження курсової підготовки на 2023 рік, підтвердили курси підвищення кваліфікації у 2022 році.

 Практичний психолог Олена Ребенко доповіла про створення умов для психологічного супроводу та підтримки педагогічних працівників, учнів та їх батьків. Відбулося жваве обговорення зазначених питань. Вчителі надали дієві пропозиції щодо рішення педагогічної ради.

Новини школи
Математичний день

25 січня 2023 року 2-А клас (вчитель Анна Номоконова) провів “Математичний день”. Звичайно планувався він трішки по-іншому, але таке наше сьогодення… Діти грали в “Математичне доміно”, а потім дослідили, що це “кругові” приклади. Виявили, що все в повсякденному житті можна поєднати з математикою, навіть коли знаходишся в “Первинному укритті”.

Бібліотека
Знайомство з бібліотекою

Як підняти собі настрій? Взяти та прочитати цікаву книжку! Читайлики 1-Б та 1-В класів (вчителі Наталія Сухацька та Любов Кулик) завітали до читального залу Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня N13. Бібліотекар закладу Ольга Біла ознайомила учнів з правилами користування в читальному залі, діти взяли додому книжечки, щоб поринути з головними …

Виховна діяльність
Діти єднають Україну

“Єднайся, рідна Україно! Бо ми одна сім’я, родина!” Під таким гаслом була проведена пізнавальна година “Діти єднають Україну” з учнями 4-А класу (вчитель Тетяна Карпенко). Разом з педагогом-організатором Ольгою Полятикіною діти поринули в історію єднання нашої держави та залишили свої побажання Україні на спільній онлайн-дошці jamboard.