Засідання педагогічної ради закладу

Новини школи

Педагогічна рада – орган управління закладом освіти. Її актуальність у колегіальному прийнятті рішень, спрямованих на поліпшення якості освіти.  

22 грудня 2022 року відбулося четверте засідання педради. Виконуюча обов’язки директора Світлана Назаренко проаналізувала стан реалізації змішаного навчання у закладі упродовж І семестру 2022/2023 навчального року.

Заступники директора з НВР Олена Білоуха й Наталія Чернишова довели до відома колективу результати вивчення стану формування мовленнєвої компетентності здобувачів освіти.    

Педагоги затвердили план проходження курсової підготовки на 2023 рік, підтвердили курси підвищення кваліфікації у 2022 році.

 Практичний психолог Олена Ребенко доповіла про створення умов для психологічного супроводу та підтримки педагогічних працівників, учнів та їх батьків. Відбулося жваве обговорення зазначених питань. Вчителі надали дієві пропозиції щодо рішення педагогічної ради.

Новини школи
Вшановуємо… Пам’ятаємо…

4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Станом на 2 червня 2023 року більше ніж 1476 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 484 дитини загинули та понад 992 отримали поранення різного ступеня тяжкості. …

Виховна діяльність
День захисту дітей

1 червня, у День захисту дітей, у Шосткинській спеціалізованій школі І ступеня №13 педагог-організатор Ольга Полятикіна провела розважальну програму “По дорозі з літом” для учнів 2-А та 2-Б класів. Вчитель фізичної культури Олександр Осипенко для учнів 2-3-х класів організував спортивну програму “Ми за мир! Крокуємо разом до Перемоги!”

Новини школи
Прощавай, початкова школо!

Сьогодні пролунав останній дзвоник для учнів ШСШ І ст. №13. Для випускників 4-х класів (вчителі Тетяна Карпенко, Наталія Чернишова, Ганна Бойко) він був особливим. Вітаємо учнів, вчителів та батьків із закінченням 2022/2023 н.р. Чудових та мирних канікул!