Методичні напрацювання освітян закладу у збірнику наукових статей

Новини школи

Вийшов друком збірник наукових статей V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Безпечне, здорове, підтримуюче освітнє середовище для навчання й розвитку споживачів освітніх послуг», яка відбулася 15 листопада 2022 року в Сумському інституті післядипломної педагогічної освіти. До збірника увійшли методичні напрацювання досвідчених педагогів закладу:
Антоніна Денисенко «Підтримуюче середовище для формування здорового способу життя споживачів освітніх послуг»;
Олена Похтель «Безпечне освітнє середовище початкової школи»;
Олена Ребенко «Посилення стійкості педагогічних працівників в освітньому середовищі»;
Наталія Сухацька «Формування культури харчування та правильних харчових звичок в учнів початкових класів»;
Наталія Чернишова «Школа здоров’я» у закладі початкової освіти».

Посилання на збірник – https://drive.google.com/file/d/1IDDIeVggyDV-Idy_bYCramyS9vwAzUyD/view?usp=sharing

Новини школи
Математичний день

25 січня 2023 року 2-А клас (вчитель Анна Номоконова) провів “Математичний день”. Звичайно планувався він трішки по-іншому, але таке наше сьогодення… Діти грали в “Математичне доміно”, а потім дослідили, що це “кругові” приклади. Виявили, що все в повсякденному житті можна поєднати з математикою, навіть коли знаходишся в “Первинному укритті”.

Бібліотека
Знайомство з бібліотекою

Як підняти собі настрій? Взяти та прочитати цікаву книжку! Читайлики 1-Б та 1-В класів (вчителі Наталія Сухацька та Любов Кулик) завітали до читального залу Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня N13. Бібліотекар закладу Ольга Біла ознайомила учнів з правилами користування в читальному залі, діти взяли додому книжечки, щоб поринути з головними …

Виховна діяльність
Діти єднають Україну

“Єднайся, рідна Україно! Бо ми одна сім’я, родина!” Під таким гаслом була проведена пізнавальна година “Діти єднають Україну” з учнями 4-А класу (вчитель Тетяна Карпенко). Разом з педагогом-організатором Ольгою Полятикіною діти поринули в історію єднання нашої держави та залишили свої побажання Україні на спільній онлайн-дошці jamboard.