Методичні напрацювання освітян закладу у збірнику наукових статей

Новини школи

Вийшов друком збірник наукових статей V Всеукраїнської науково-практичної конференції «Безпечне, здорове, підтримуюче освітнє середовище для навчання й розвитку споживачів освітніх послуг», яка відбулася 15 листопада 2022 року в Сумському інституті післядипломної педагогічної освіти. До збірника увійшли методичні напрацювання досвідчених педагогів закладу:
Антоніна Денисенко «Підтримуюче середовище для формування здорового способу життя споживачів освітніх послуг»;
Олена Похтель «Безпечне освітнє середовище початкової школи»;
Олена Ребенко «Посилення стійкості педагогічних працівників в освітньому середовищі»;
Наталія Сухацька «Формування культури харчування та правильних харчових звичок в учнів початкових класів»;
Наталія Чернишова «Школа здоров’я» у закладі початкової освіти».

Посилання на збірник – https://drive.google.com/file/d/1IDDIeVggyDV-Idy_bYCramyS9vwAzUyD/view?usp=sharing

Новини школи
Вшановуємо… Пам’ятаємо…

4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Станом на 2 червня 2023 року більше ніж 1476 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 484 дитини загинули та понад 992 отримали поранення різного ступеня тяжкості. …

Виховна діяльність
День захисту дітей

1 червня, у День захисту дітей, у Шосткинській спеціалізованій школі І ступеня №13 педагог-організатор Ольга Полятикіна провела розважальну програму “По дорозі з літом” для учнів 2-А та 2-Б класів. Вчитель фізичної культури Олександр Осипенко для учнів 2-3-х класів організував спортивну програму “Ми за мир! Крокуємо разом до Перемоги!”

Новини школи
Прощавай, початкова школо!

Сьогодні пролунав останній дзвоник для учнів ШСШ І ст. №13. Для випускників 4-х класів (вчителі Тетяна Карпенко, Наталія Чернишова, Ганна Бойко) він був особливим. Вітаємо учнів, вчителів та батьків із закінченням 2022/2023 н.р. Чудових та мирних канікул!