Освітнє середовище закладу освіти

  Заклад освіти розташований в центрі міста, всередині житлового масиву, віддалений від дороги.  Приміщення закладу пристосоване, реконструйоване в 1993 році з дитячого садка № 21. В грудні 1999 році здана в експлуатацію прибудова , в якій розміщені спортзал та навчальні кабінети.

В рамках реалізації Концепції “Нова українська школа” у закладі створюється сучасне освітнє середовище.

                                

                

                 

                 

Заклад освіти має 12 кабінетів початкових класів, два кабінети іноземної мови, кабінет тренера НУШ, інформаційно-розвивальний центр (включає кабінет інформатики та читальний зал бібліотеки), спортивну залу, мистецький центр (кабінет музичного мистецтва та зал шкільного музею), шкільний музей “Історія життя українського народу”, спортивний майданчик, їдальня, медичний кабінет, кабінет психолога, кабінет логопеда. Навчальні кабінети оснащені сучасними ІКТ засобами навчання. Освітнє середовище перших, других, третіх та четвертих класів забезпеченні сучасними меблями та засобами навчання. У закладі наявний високошвидкісний інтернет. Усі навчальні кабінети підключені до мережі.

У 2021 році вдалося покращити матеріально-технічну базу шкільної їдальні. Оновлно обладнання харчоблоку в рамках виконання комплексної програми “Освіта Шосткинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки”.