Закон України Про освіту. 05.09.2017

Наказ_МОН_про_зарахування_учнiв_1_nakaz_367

Лист МОН щодо зарахування до 1 класу

Закон України про освіту

Шановні батьки та майбутні першокласники!

Запрошуємо вас долучитись до цікавих та пізнавальних занять, які проходять щовівторка о 16:00 у школі майбутнього першокласника (Preschool2023/2024)

Ми дбаємо про психологічний комфорт та безпеку. Тому під час занять з майбутніми першокласниками в школі впроваджують СЕЕН (Соціально-емоційне та етичне навчання).

👍Ми раді, що для навчання ваших дітей ви обрали саме наш заклад!

“School Tour”- знайомство з Країною Знань в ШСШ І ступеня № 13 !

Cтартувало навчання майбутніх першокласників на підготовчих курсах “Preschool 2023/2024 ”

Preschool 2023/2024

Заняття в Preschool2023/2024 – впевнений старт. Займаємось, граємо, пізнаємо та удосконалюємо. Приєднуйтесь до нашої шкільної родини!

Preschool 2023/2024

Але якщо стартувати разом з друзями, то все буде виходити на високому рівні!

Наші майбутні першокласники, після сьогоднішнього заняття , можуть впевнено сказати, що дружба- це головна умова гармонійного розвитку в колективі кожного з них, підтримка, взаємодопомога та повага.

Preschool2023/2024 -впевнений старт!!!! Що ж сьогодні в нас було? На це питання відповість кожен дошколярик! Вчили, розбирали,допомагали, грали , складали, запам’ятовували та багато іншого! Головне те, що позитивні емоції переповнювали кожного. З наступаючими святами вітаємо кожну родину та нашу Україну!

Preschool2023/2024 Навчаємось, граємо, спілкуємось, проводимо активно час з майбутніми однокласниками та вчителями. Бо час проведений разом- обов’язково стане в нагоді☝️ Запрошуємо приєднатись до дружньої шкільної родини ШСШ І ступеня # 13. Заняття- щовівторка, о 16:00 за адресою вул.Знаменська, 4-А

Preschool2023/2024 Цінуйте своє оточуюче середовище, милуйтеся небом, відчувайте аромати квітів та ранкового дощу…бо в цілому світі- ми тільки частинка цієї краси💛💙

Preschool2023/2024

Розвивальні вправи, рухливі ігри, робота в групах та командна робота, вивчення нових слів англійською мовою під час звичайних занять , удосконалення знань про друзів наших менших і багато іншого можна дізнатись в школі майбутнього дошколярика”Preschool2023/2024″

Preschool2023/2024 продовжує свою активність.

Сьогодні, наші дошколярики вивчали все, що пов’язано з транспортом.

Грали в ігри, визначали на звук транспорт, називали його англійською мовою.

Виконували різноманітні вправи, вчились бути уважними та приймали участь в естафеті.

Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина активно та з користю проводила час для підготовки до школи, тоді ми чекаємо Вас за адресою: вулиця Знаменська, 4-А.

Preschool2023/2024 в Шосткинській спеціалізованій школі І ступеня # 13 завжди яскравий, наповнений ідеями та креативом.

Запрошуємо і вашу дитину пізнати різнобарвний світ нової української школи💙💛

Preschool2023/2024 від 27.02.24

У Шосткинській спеціалізованій школі І ступеня # 13 продовжує активно залучати майбутніх першокласників у підготовці до школи. Педагоги кожного тижня звертають увагу на доцільність та актуальність занять, їх різноманітність та результативність.

Не стало виключенням і сьогоднішнє заняття, де під час вивчення теми “Рахунок” впроваджували білінгувальне навчання.Тому з елементами вивчення англійської мови удосконалювали свої знання в утворенні числового ряду та рахунку, під час роботи в зошитах та під час різноманітних вправ і активностей.

Якщо ви , шановні батьки майбутніх першокласників , бажаєте приєднатись до нашої шкільної родини, чекаємо вас за адресою: вул.Знаменська, 4-А.

Preschool2023/2024, заняття від 05.03.24 невпинно працює над створенням комфортних, емоційно спокійних та безпечних умов під час занять. Кожне заняття насичене розвивальними вправами, завданнями та іграми.

Не вірите?!

Приєднуйтесь до нашої шкільної родини.💙💛