Літературний екскурс

Новини школи

Новий рік – це справді особливий день! Це свято об’єднує всіх жителів нашої планети незалежно від віросповідання та поглядів. Кожна країна має свої особливості, цікаві традиції та навіть дати святкування Нового року в різних країнах Світу.

Напередодні Нового року у 2-4 класах Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня №13 бібліотекар Ольга Біла провела літературний екскурс “Як святкують Новий рік у різних країнах світу”. Діти дізналися дуже багато цікавої та корисної інформації. І якщо на базарі ви не знайдете винограду, то знайте, що його увесь скупила 13 школа, бо по новорічній традиції під бій курантів треба з’їсти дванадцять виноградинок кожному члену сім’ї та загадати бажання. Так в Іспанії святкують Новий рік. Всім бажаємо міцного здоров’я, злагоди у сім’ях, миру і скорішої Перемоги!

Новини школи
Математичний день

25 січня 2023 року 2-А клас (вчитель Анна Номоконова) провів “Математичний день”. Звичайно планувався він трішки по-іншому, але таке наше сьогодення… Діти грали в “Математичне доміно”, а потім дослідили, що це “кругові” приклади. Виявили, що все в повсякденному житті можна поєднати з математикою, навіть коли знаходишся в “Первинному укритті”.

Бібліотека
Знайомство з бібліотекою

Як підняти собі настрій? Взяти та прочитати цікаву книжку! Читайлики 1-Б та 1-В класів (вчителі Наталія Сухацька та Любов Кулик) завітали до читального залу Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня N13. Бібліотекар закладу Ольга Біла ознайомила учнів з правилами користування в читальному залі, діти взяли додому книжечки, щоб поринути з головними …

Виховна діяльність
Діти єднають Україну

“Єднайся, рідна Україно! Бо ми одна сім’я, родина!” Під таким гаслом була проведена пізнавальна година “Діти єднають Україну” з учнями 4-А класу (вчитель Тетяна Карпенко). Разом з педагогом-організатором Ольгою Полятикіною діти поринули в історію єднання нашої держави та залишили свої побажання Україні на спільній онлайн-дошці jamboard.