Літературний екскурс

Новини школи

Новий рік – це справді особливий день! Це свято об’єднує всіх жителів нашої планети незалежно від віросповідання та поглядів. Кожна країна має свої особливості, цікаві традиції та навіть дати святкування Нового року в різних країнах Світу.

Напередодні Нового року у 2-4 класах Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня №13 бібліотекар Ольга Біла провела літературний екскурс “Як святкують Новий рік у різних країнах світу”. Діти дізналися дуже багато цікавої та корисної інформації. І якщо на базарі ви не знайдете винограду, то знайте, що його увесь скупила 13 школа, бо по новорічній традиції під бій курантів треба з’їсти дванадцять виноградинок кожному члену сім’ї та загадати бажання. Так в Іспанії святкують Новий рік. Всім бажаємо міцного здоров’я, злагоди у сім’ях, миру і скорішої Перемоги!

Новини школи
Вшановуємо… Пам’ятаємо…

4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Станом на 2 червня 2023 року більше ніж 1476 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 484 дитини загинули та понад 992 отримали поранення різного ступеня тяжкості. …

Виховна діяльність
День захисту дітей

1 червня, у День захисту дітей, у Шосткинській спеціалізованій школі І ступеня №13 педагог-організатор Ольга Полятикіна провела розважальну програму “По дорозі з літом” для учнів 2-А та 2-Б класів. Вчитель фізичної культури Олександр Осипенко для учнів 2-3-х класів організував спортивну програму “Ми за мир! Крокуємо разом до Перемоги!”

Новини школи
Прощавай, початкова школо!

Сьогодні пролунав останній дзвоник для учнів ШСШ І ст. №13. Для випускників 4-х класів (вчителі Тетяна Карпенко, Наталія Чернишова, Ганна Бойко) він був особливим. Вітаємо учнів, вчителів та батьків із закінченням 2022/2023 н.р. Чудових та мирних канікул!