Цікавинки математичного тижня

Новини школи

Математичний тиждень у ШСШ І ст. №13 був насиченим та цікавим. Вчителі використали різноманітні методи та прийоми проведення уроків.

Заняття математикою – це така гімнастика для розуму, для якої потрібна вся гнучкість і вся витривалість молодості. 4-В клас (вчитель Ганна Бойко) застосували набуті математичні знання та пограли в Криптографістів. Розв’язували приклади та дізнавались приховані висловлювання.

Вчитель 4-А класу Тетяна Карпенко разом з учнями розв’язували цікаві “Математичні вузлики”.

Учні 1-Б класу (вчитель Наталія Сухацька) разом з Lego повторили числа, шукали шлях у математичному лабіринті, поєднували незвичайні числові пазли.

Математичні вузлики із задоволенням розв’язували учні 1-А класу (вчитель Антоніна Денисенко), конструювали за допомогою танграму різних казкових героїв.

3-В клас з вчителем Людмилою Осипенко досліджували, яка користь від математики? А потім зрозуміли: без математики ніде не обійтися. Вона потрібна всім і кожний день в магазині, аптеці, лікарні, школі, на будівництві та, навіть, вдома.

Учні 2-В класу (вчитель Олена Мелькунова) вивчають математику не тільки на уроках, а ще в позаурочний час. Цікаві ігри допомагають краще засвоїти матеріал і розвивають творчі здібності.

Вчитель 2-Б класу Людмила Мозгова для учнів підготувала цікаві факти про математику та математичні загадки з секретом.

Новини школи
Загальношкільний STEM-проєкт “Подорожуємо космосом”

З 20.03 по 24.03.2023 року вчителі та учні СШ І ступеня №13 долучилися до загальношкільного STEM-проєкту “Подорожуємо космосом”. Школярі поглибили знання про сонячну систему, побували у ролі космонавтів та здійснили подорож до таємничого космосу. Дослідили простори Всесвіту, створили власні ракети з лего та картону, різноманітні творчі роботи з паперу, стіннівки, …

Новини школи
Увага!

До уваги учнів та батьків!  Весняні канікули триватимуть з 27.03.2023 по 02.04.2023 року. Пам’ятайте про правила поведінки та техніки безпеки під час канікул! Бажаємо вам гарного та безпечного відпочинку!

Виховна діяльність
Екскурсія до Арт центру

Новини 1-В класу ШСШ №13 (вчитель Любов Кулик). Нас виховує середовище. Нам зручно і затишно в нашому класі, в школі, що стала рідною за час навчання. Школярі побували ще в одному місці – просторі дружньому до дівчат та жінок “Вільна”. Координатори простору створили всі умови для приємного перебування. Цікаво пройшов …