Долоні в людини не для биття, а для любові та для життя

Новини школи

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», мета якої – привернути увагу суспільства до проблем подолання насилля у родині, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

У рамках запланованих заходів нашої школи учні 2-А, 2-Б та 2-В класу разом з практичним психологом Оленою Ребенко долучилися до боротьби за справедливість, створивши неповторні плакати «Долоньки – НЕ для биття».

.…А для чого ж тоді долоньки?

Діти активно виконували запропоновані ігри та із великим ентузіазмом пропонували різні варіанти добрих справ, які можна зробити своїми руками.

Їхні ідеї – щирі та сповнені толерантності, тому що там немає місця приниженню гідності людини! Дякуємо за таку кількість тепла.

Новини школи
Вшановуємо… Пам’ятаємо…

4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Станом на 2 червня 2023 року більше ніж 1476 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 484 дитини загинули та понад 992 отримали поранення різного ступеня тяжкості. …

Виховна діяльність
День захисту дітей

1 червня, у День захисту дітей, у Шосткинській спеціалізованій школі І ступеня №13 педагог-організатор Ольга Полятикіна провела розважальну програму “По дорозі з літом” для учнів 2-А та 2-Б класів. Вчитель фізичної культури Олександр Осипенко для учнів 2-3-х класів організував спортивну програму “Ми за мир! Крокуємо разом до Перемоги!”

Новини школи
Прощавай, початкова школо!

Сьогодні пролунав останній дзвоник для учнів ШСШ І ст. №13. Для випускників 4-х класів (вчителі Тетяна Карпенко, Наталія Чернишова, Ганна Бойко) він був особливим. Вітаємо учнів, вчителів та батьків із закінченням 2022/2023 н.р. Чудових та мирних канікул!