2016/2017 навчальний рік

Сумський регіональний фінал змагань з усного математичного рахунку Прангліміне-2017

Переможець – Богославський Ярослав (2-Б клас, вчитель Чернишова Н.Г.)

Переможці ІІ (міського) етапу ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

ІІ місце  – Міщенко  А.(4-Б клас, вчитель Мозгова Л.Д.)

ІІ місце – Радченко С.(3-А клас, вчитель Денисенко А.А.)

2015/2016 навчальний рік

V міський конкурсу  інформаційних технологій

ІІ місце – Пата М. (4-А клас, класовод Похтель О.І.)

Лауреат – Роговець С. (4-А клас, класовод Похтель О.І.)

 

Літературний конкурс «Проба пера»

Переможцем міського етапу – Осипенко К. (3-Б клас, Мозгова Л.Д.)

 

Виставка-конкурс «Писанковий розмай» 

І місце – Гах В. (3-В клас, Мелькунова О.Д.)

 

 Конкурс технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Переможець – Бурик Д. (4-В клас, класовод Осипенко Л.І.)

Переможець –  Пата М. (4-А клас, класовод Похтель О.І.),

 

ІІ (міський) етап предметних олімпіад серед учнів 4-х класів

І місце – Роговець Станіслав – німецька мова (вчитель Павленко Т.В.)

ІІ місце – Роговець Станіслав – українська мова (вчитель Похтель О.І.)

ІІ місце – Мухін Арсеній – німецька мова (вчитель Павленко Т.В.)

ІІ місце – Малишок Анастасія – природознавство (вчитель Осипенко Л.І.)

ІІІ місце – Сивоконь Нікіта – українська мова (вчитель Осипенко Л.І.)

ІІІ місце – Рубець Микита – математика (вчитель Осипенко Л.І.)

ІІІ місце – Пехенько Вікторія – природознавство (вчитель Осипенко Л.І.)

ІІІ місце – Колотуша Владислав – англійська мова (вчитель Білоуха О.Б.)

ІІІ місце – Овакімян Юлія – образотворче мистецтво (вчитель Осипенко Л.І.)

  

Сумський регіональний фінал змагань з усного математичного рахунку Прангліміне-2016

Переможець– Богославська Софія  (3-А клас, учитель Жуковська С.В)

 

Конкурс малюнків “Різдвяна Шостка”

І місце – Аніщук Микита (3-Б клас, класовод Мозгова Л.Д.)

ІІ місце – Малишок Анастасія (4-В клас, класовод Осипенко Л.І.)

ІІІ місце – Попова Маргарита (4-Б клас, класовод Родінова О.В.)

 

Виставка новорічно-різдвяних композицій “Збережемо зелену красуню”

 Номінація “Настільна композиція”  І місце – Мельник Меланія (3-Б клас, класовод Мозгова Л.Д.)

Номінація “Різдвяний вінок” – грамота за оригінальність – Вєтоха Дмитро (1-А клас, класовод Карпенко Т.С.)

Номінація Зимова казка” –  грамота за оригінальність – Леонтенко Іван (2-В клас, класовод Кулик Л.В.)

                                                  колективна робота Терещенка Павла, Пакала Захара та Босікової Анастасії 

                                                                                     (3-В клас, класовод Мелькунова О.Д.)

 

Конкурс творчих робіт “Здорове життя – успіх буття”

Номінація “Фотографія” І місцеСорока Сергій (3-А клас, класовод Біла О.М.)

                                           ІІ місцеМарченко Єлизавета (3-Б клас, класовод Мозгова Л.Д.)

 Номінаціїя “Соціальна реклама” ІІ місцеКайнара Нікіта (2-Б клас, класовод Сухацька Н.М.)

                                                       ІІІ місцеКозлов В’ячеслав (1-А клас, класовод Карпенко Т.С.)

                                                       ІІІ місце –  Саволайнен Дарина (2-Б клас, класовод Сухацька Н.М.)

 

Конкурс-виставка “Поліська осінь – 2015”

ІІ місцеЗейналова Аганіса (1-Б клас, класовод Чернишова Н.Г.)

Грамота за оригінальність роботиКрещик Каріна (4-Б клас, класовод Родінова О.В.)

грамота за овоч-рекордсменСорока Сергій (3-АВ кла, класовод Біла О.М.)

 

2014/2015 навчальний рік

Участь у Всеукраїнському конкурсі української мови для учнів та молоді імені Петра Яцика (міський етап).

ІІ місце – Помазан Ніна, учениця 4-В класу (вчитель Онищенко С.С.)

ІІІ місце – Марусик Катерина, учениця 4-А класу (вчитель Карпенко Т.С.) 

 

ІІ (міський) етап предметних олімпіад серед учнів 4-х класів

І місце – Новик Єгор – природознавство (вчитель Онищенко С.С.)

І місце – Пинчук Дар’я – англійська мова (вчитель Чийпеш І.М.)

І місце – Осипенка Микиту – німецька мова (вчитель Павленко Т.В.)

ІІ місце –  Марусик Катерина –  українська мова (вчитель Карпенко Т.С.) 

ІІ місце – Помазан Ніна – українська мова (вчитель Онищенко С.С.)

ІІ місце –  Коструба Олександр, Здоровцов Олексій – математика (вчитель Чернишова Н.Г.)

ІІ місце –  Курганськогий Едуард – образотворче мистецтво (вчитель Онищенко С.С.)

ІІ місце   Здоровцов Олексій – англійська мова (вчитель Жирна І.М.)

ІІ місце  –  Сікера Анастасія– німецька мова (вчитель Павленко Т.В.)

ІІІ місце – Пинчук Дар’я – українська мова (вчитель Чернишова Н.Г.)

ІІІ місце – Султанова Кароліна – математика (вчитель Онищенко С.С.)

ІІІ місце – Марусик Катерина – англійська мова (вчитель Білоуха О.Б.)