Новини школи

Чудову екскурсію та незабутні враження подарували учням 4-В класу (вчитель Ганна Бойко) співробітники 7-ї державної пожежно-рятувальної частини у м. Шостка.

Діти дізнались багато нового про таку важливу професію, як рятувальники. Учні побачили спеціальну техніку, дізнались про її оснащення, яке працівники пожежної-рятувальної служби використовують при ліквідації пожеж та визволенні людей із різних небезпек.

Дітей застерегли про небезпечність спалювання сухої рослинності, що несе шкоду, як довкіллю, так і здоров’ю людей. Та найбільший шквал емоцій викликала можливість посидіти в кабіні пожежного автомобіля та подати воду зі ствола на гасіння умовного загоряння.

Новини школи
Екскурсія до ВПУ

Кондитер — це фахівець з приготування кондитерських виробів, а точніше – справжній чарівник тіста. Професіонал, який вміє створювати гастрономічні шедеври, від яких не втримається жоден гурман. Учні 2-А класу (вчитель Анна Номоконова) побували у ролі кондитерів та приготували смачну випічку. Дякуємо Вищому професійному училищу за нові вміння, знання та досвід.

Новини школи
Тиджень безпеки дорожнього руху

Безпека понад усе! Під таким гаслом був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху “Твоя безпека на дорозі в умовах воєнного стану” з учнями 1-4 класів Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня №13. Дякуємо підприємству “Фармак” за світловідбивні браслети.

Виховна діяльність
День вишиванки у ШСШ І ст. №13

“Одягни вишиванку, країно моя!” – під таким гаслом відбулося свято вишиванки у ШСШ І ст. №13. Традицію нашого закладу шануємо та святкуємо вже 13-й рік поспіль. Зі святом усіх, хто гордо носить ймення УКРАЇНЕЦЬ! Відео свята за посиланням: www.facebook.com/watch/?v=197830816513568&extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&mibextid=2Rb1fB&ref=sharing