Фільм  “Нова українська школа. Один день із життя пілотних класів” 
Показ колекції мод – 2017

Вашій увазі пропонуємо новау колекцію моделей одягу.
                                                 

Ми артисти

 На протязі тижня  ми говорили про театр. Вирішували такі проблеми:” Чому люди ходять до театру?”,”Навіщо нам   театр?”, створили “стіну слів””Театр”, власноруч виготовили маски і показали свої артистичні здібності. Всім було весело.

Пташина їдальня
 Розгдядаючи проблемне питання “Чи кожна пташина у вирій на зиму літає?” на протязі тематичного тижня “Зима”, учні 1-В класу зрозуміли. як важко осілим птахам перезимувати. І не холод їм дошкуляє, а голод.  І ось на шкільному подвір’ї з’явилися перші годівнички від небайдужих першачків!
 
 Барвисте Королівство Кольорів. Досліджуємо кольори!!!!
 
Цікаво пройшла сюжетно-рольова гра “У крамниці техніки”. Діти об’єдналися в групи, розподілили між собою ролі продавців та покупців, демонстрували вміння оперувати грошима. 

Четвертий тиждень навчання познайомив нас з поняттям «довкілля».  Навчив  розрізняти об’єкти природи (жива/ нежива) і рукотворні тіла. Ознайомив з  правилами безпечної поведінки в довкіллі.  Допоміг засвоїти норми етичного ставлення до природи. Ми вчимомося взаємодії в парах та групах. 

                          

Цікаво пройшла ранкова зустріч “Улюблене заняття мого друга.”Розглядали проблему “Чому нам цікаво разом?”.Дуже часто нам цікаво тому, що в кожного з нас є свої захоплення. Після обговорення спільних зацікавлень, діти виготовили віночок захоплень учнів нашого 1-Б класу.

                         

Цілий тиждень ми працювали над темою “Мій/наш клас”. Ставили перед собою багато запитань: 

  •       Як знайти свою класну кімнату?

  •    Як почуватися комфортно у класі?

  •    Як створити безпеку і затишок в класі?

  •    Як нам стати класною спільнотою?

  •    Чого ми можемо досягти спільно?

І на більшість з них відповідь була знайдена  під час інтегрованих занять, які проводились, як в межах класу, так і поза школою. 

Ми, навіть, стали зірками телеекрану! 

 

Тематичний тиждень “Я – школяр” промайнув непомітно. Нам було цікаво, весело і затишно в рідній школі.

1 вересня 2017 року 1-Б і 1-В класи розпочали навчання за проектом нового державного стандарту початкової загальної освіти.

1-Б клас 30 учнів, вчитель Мозгова Людмила Дмитрівна 

1-В клас 30 учнів, вчитель Мелькунова Олена Дмитрівна