ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНЯ ОНИЩЕНКО СВІТЛАНИ СТАНІСЛАВІВНИ

Новини школи

Вчительська професія вимагає постійного саморозвитку. Стрімко розвиваються інформаційні технології. Сучасний освітній процес вимагає їх широкого використання.

12 листопада 2019 року на базі Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня № 13 відбулося перше засідання міської педагогічної майстерні «Розробка та організація блогу вчителя». Керівник Онищенко Світлана Станіславівна презентувала власний блог,  провела віртуальну екскурсію його сторінками. Учасники педагогічної майстерні були ознайомлені з практичними аспектами роботи з блогом: створення нових сторінок, вставка електронних версій підручників, спробували свої сили в змістовному наповненні блогів.

Ведення блогу вчителям дає поштовх до особистісного розвитку всіх учасників освітнього процесу, а разом з цим й до самореалізації.

Обласна акція “Підтримуємо Героїв”!

Ідея Нової української школи серед пріоритетних принципів освітипередбачає виховання, що ґрунтується на цінностях. Головне місце середцінностей посідають національні та патріотичні цінності, адже саме вони єфундаментом освіти в ситуації воєнного сьогодення та умовою формуваннялюдини майбутнього, свідомої того, за що Україна платить таку високу ціну. Технологія реалізації акції передбачає проведення кожного третього …

День українського добровольця

З Днем українського добровольця  Дякуємо нашим Захисникам і Захисницям!!! Ми пишаємось Вами!!! Україна пишається Вами!!!!

Поспішай до ШСШ І ступеня № 13

Шосткинська спеціалізована школа І ступеня № 13 продовжує набір до 1 класу на 2024- 2025 навчальний рік! Документи приймаються за адресою: вул. Знаменська, 4-А до 31.05.2024 року!