Подарунки для школи

Новини школи

Учні нашої школи отримали подарунки від своїх ровесників з польського міста Слубиці та міста Франкфурт-на-Одері, що в Німеччині.

Ми одержали два інфрачервоні обігрівачі й це означає, що в нашому укритті завжди буде тепло й комфортно! А ще, тепер ми маємо три компактні найсучасніші проєктори, які зроблять процес навчання змістовним, навіть в укритті.

Діти з цікавістю й неймовірною вдячністю читали листи підтримки від маленьких поляків.

Висловлюємо найщиріші слова подяки маленьким полякам, німцям та їхнім батькам, які організували шкільні ярмарки, щоб зібрати кошти для реалізації волонтерського проєкту!

Великі слова вдячності міській владі, батькам, які посприяли у доставленні подарунків до нашого закладу: Нозі Миколі, Кравченко Олені, Харламовій Марині, Сергейко Наталії, Суптельній Світлані, Осиповій Любові.

Друзі, ви неймовірні!!! Разом ми сила!!! Вперед до ПЕРЕМОГИ!!!

Новини школи
Екскурсія до ВПУ

Кондитер — це фахівець з приготування кондитерських виробів, а точніше – справжній чарівник тіста. Професіонал, який вміє створювати гастрономічні шедеври, від яких не втримається жоден гурман. Учні 2-А класу (вчитель Анна Номоконова) побували у ролі кондитерів та приготували смачну випічку. Дякуємо Вищому професійному училищу за нові вміння, знання та досвід.

Новини школи
Тиджень безпеки дорожнього руху

Безпека понад усе! Під таким гаслом був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху “Твоя безпека на дорозі в умовах воєнного стану” з учнями 1-4 класів Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня №13. Дякуємо підприємству “Фармак” за світловідбивні браслети.

Виховна діяльність
День вишиванки у ШСШ І ст. №13

“Одягни вишиванку, країно моя!” – під таким гаслом відбулося свято вишиванки у ШСШ І ст. №13. Традицію нашого закладу шануємо та святкуємо вже 13-й рік поспіль. Зі святом усіх, хто гордо носить ймення УКРАЇНЕЦЬ! Відео свята за посиланням: www.facebook.com/watch/?v=197830816513568&extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&mibextid=2Rb1fB&ref=sharing