Виховна діяльність

Що необхідно робити батькам, якщо дитина стала жертвою булінгу?

  1. Не треба чекати!
  2. Не намагайтеся самі з’ясувати стосунки з кривдником.
  3. Вислухайте свою дитину і запевніть її, що вона має право бути у безпеці.
  4. Докладно з’ясуйте факти. Занотуйте, що і коли трапилося.
  5. Домовтеся про зустріч для бесіди з учителем вашої дитини/підлітка, іншим вчителем, якому вона довіряє, або директором чи заступником директора школи.
  6. Хоча це й важко, намагайтеся зберігати спокій, щоб Ви могли підтримати вашу дитину і запланувати разом з нею порядок дій.
  7. Дотримуйтеся свого плану. Слідкуйте за поведінкою Вашої дитини. Якщо ваші зустрічі з персоналом школи не допомогли зупинити булінг, прийдіть до школи ще раз і поговоріть з директором. Виконуйте ті кроки, що були узгоджені на зустрічі.
  8. Поговоріть з інструктором або тренером, якщо булінг має місце під час позашкільної діяльності чи спортивних заходів.
  9. Зверніться до поліції, служби у справах дітей.

Варто пам’ятати, що важливим аспектом для дитини є достатня любов, підтримка, здорові відносини у сім’ї, а також наявність активного соціального життя зі поза  школою – участь у гуртках, наявність друзів зі схожими інтересами.

Новини школи
Математичний день

25 січня 2023 року 2-А клас (вчитель Анна Номоконова) провів “Математичний день”. Звичайно планувався він трішки по-іншому, але таке наше сьогодення… Діти грали в “Математичне доміно”, а потім дослідили, що це “кругові” приклади. Виявили, що все в повсякденному житті можна поєднати з математикою, навіть коли знаходишся в “Первинному укритті”.

Бібліотека
Знайомство з бібліотекою

Як підняти собі настрій? Взяти та прочитати цікаву книжку! Читайлики 1-Б та 1-В класів (вчителі Наталія Сухацька та Любов Кулик) завітали до читального залу Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня N13. Бібліотекар закладу Ольга Біла ознайомила учнів з правилами користування в читальному залі, діти взяли додому книжечки, щоб поринути з головними …

Виховна діяльність
Діти єднають Україну

“Єднайся, рідна Україно! Бо ми одна сім’я, родина!” Під таким гаслом була проведена пізнавальна година “Діти єднають Україну” з учнями 4-А класу (вчитель Тетяна Карпенко). Разом з педагогом-організатором Ольгою Полятикіною діти поринули в історію єднання нашої держави та залишили свої побажання Україні на спільній онлайн-дошці jamboard.