Виховна діяльність

Що необхідно робити батькам, якщо дитина стала жертвою булінгу?

  1. Не треба чекати!
  2. Не намагайтеся самі з’ясувати стосунки з кривдником.
  3. Вислухайте свою дитину і запевніть її, що вона має право бути у безпеці.
  4. Докладно з’ясуйте факти. Занотуйте, що і коли трапилося.
  5. Домовтеся про зустріч для бесіди з учителем вашої дитини/підлітка, іншим вчителем, якому вона довіряє, або директором чи заступником директора школи.
  6. Хоча це й важко, намагайтеся зберігати спокій, щоб Ви могли підтримати вашу дитину і запланувати разом з нею порядок дій.
  7. Дотримуйтеся свого плану. Слідкуйте за поведінкою Вашої дитини. Якщо ваші зустрічі з персоналом школи не допомогли зупинити булінг, прийдіть до школи ще раз і поговоріть з директором. Виконуйте ті кроки, що були узгоджені на зустрічі.
  8. Поговоріть з інструктором або тренером, якщо булінг має місце під час позашкільної діяльності чи спортивних заходів.
  9. Зверніться до поліції, служби у справах дітей.

Варто пам’ятати, що важливим аспектом для дитини є достатня любов, підтримка, здорові відносини у сім’ї, а також наявність активного соціального життя зі поза  школою – участь у гуртках, наявність друзів зі схожими інтересами.

Новини школи
Вшановуємо… Пам’ятаємо…

4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Станом на 2 червня 2023 року більше ніж 1476 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 484 дитини загинули та понад 992 отримали поранення різного ступеня тяжкості. …

Виховна діяльність
День захисту дітей

1 червня, у День захисту дітей, у Шосткинській спеціалізованій школі І ступеня №13 педагог-організатор Ольга Полятикіна провела розважальну програму “По дорозі з літом” для учнів 2-А та 2-Б класів. Вчитель фізичної культури Олександр Осипенко для учнів 2-3-х класів організував спортивну програму “Ми за мир! Крокуємо разом до Перемоги!”

Новини школи
Прощавай, початкова школо!

Сьогодні пролунав останній дзвоник для учнів ШСШ І ст. №13. Для випускників 4-х класів (вчителі Тетяна Карпенко, Наталія Чернишова, Ганна Бойко) він був особливим. Вітаємо учнів, вчителів та батьків із закінченням 2022/2023 н.р. Чудових та мирних канікул!