Виховна діяльність

17 лютого 2023 року учні 1-х класів стали єдиною шкільною родиною Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня №13, приєднавшись до шкільної дитячої організації “Паросток”.

Педагог-організатор Ольга Полятикіна ознайомила учнів з організацією, її структурою, символікою та осередками.

Разом з головою організації Алісою Комісар, ученицею 4-В класу, дали урочисту обіцянку бути дружними, чемними, охороняти довкілля, допомагати іншим, бути справжніми громадянами та патріотами нашої країни.

Тепер ми “Паростки” маленькі!

Новини школи
Загальношкільний STEM-проєкт “Подорожуємо космосом”

З 20.03 по 24.03.2023 року вчителі та учні СШ І ступеня №13 долучилися до загальношкільного STEM-проєкту “Подорожуємо космосом”. Школярі поглибили знання про сонячну систему, побували у ролі космонавтів та здійснили подорож до таємничого космосу. Дослідили простори Всесвіту, створили власні ракети з лего та картону, різноманітні творчі роботи з паперу, стіннівки, …

Новини школи
Увага!

До уваги учнів та батьків!  Весняні канікули триватимуть з 27.03.2023 по 02.04.2023 року. Пам’ятайте про правила поведінки та техніки безпеки під час канікул! Бажаємо вам гарного та безпечного відпочинку!

Виховна діяльність
Екскурсія до Арт центру

Новини 1-В класу ШСШ №13 (вчитель Любов Кулик). Нас виховує середовище. Нам зручно і затишно в нашому класі, в школі, що стала рідною за час навчання. Школярі побували ще в одному місці – просторі дружньому до дівчат та жінок “Вільна”. Координатори простору створили всі умови для приємного перебування. Цікаво пройшов …