Виховна діяльність

Вітаємо з перемогою у змаганнях з початкового технічного моделювання, який відбувся дистанційно на базі Станції юних техніків: ученицю 4-В класу Ліану Дурманову, вона здобула ІІ місце у конкурсі “Виготовлення транспортної техніки” (керівник Світлана Руцька) та учня 2-А класу Іллю Бабака, який у конкурсі «Графічне завдання» посів ІІІ місце (керівник Ганна Бабак).

Також учні нашого закладу взяли участь у І Всеукраїнському огляді-конкурсі технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» , за підсумками якого переможцями стали Ілля Бабак (2-А клас), який виготовив бронетранспортер та комплекс «ПВО-трансформер» та Поліна Сенько (4-В клас) створила машинку-амфібію з пластикової пляшки (вторинна сировина).

Дякуємо дітям та їх керівникам за творчість та бажаємо успіхів у подальшому!

Виховна діяльність
Урок дорожньої грамоти

Увага! Діти на дорозі! 23 вересня 2022 року був проведений урок дорожньої грамоти “Абетка дорожнього руху”. Дякуємо інспектору ювенальної превенції Шосткинського районного управління поліції Наталії Гайтині за цікаве пізнавальне заняття, яке було проведено в ігровій формі. Школярі 4-А класу (класовод Т. Карпенко) мали можливість змоделювати дорожні ситуації для пішоходів і …

Відео
Челендж “Голуб миру”

21 вересня 2022 року, у Міжнародний день миру, учні Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня №13 взяли участь у челенджі “Голуб миру”. Ми за мир, ми за Перемогу!

Відео
Вітання

З Днем Державного Прапора України та з Днем Незалежності нашої держави!