Виховна діяльність

Вітаємо з перемогою у змаганнях з початкового технічного моделювання, який відбувся дистанційно на базі Станції юних техніків: ученицю 4-В класу Ліану Дурманову, вона здобула ІІ місце у конкурсі “Виготовлення транспортної техніки” (керівник Світлана Руцька) та учня 2-А класу Іллю Бабака, який у конкурсі «Графічне завдання» посів ІІІ місце (керівник Ганна Бабак).

Також учні нашого закладу взяли участь у І Всеукраїнському огляді-конкурсі технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» , за підсумками якого переможцями стали Ілля Бабак (2-А клас), який виготовив бронетранспортер та комплекс «ПВО-трансформер» та Поліна Сенько (4-В клас) створила машинку-амфібію з пластикової пляшки (вторинна сировина).

Дякуємо дітям та їх керівникам за творчість та бажаємо успіхів у подальшому!

Виховна діяльність
Участь у шкільному проєкті “Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо”

Упродовж січня 2023 року учні Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня №13 взяли участь у виховному проєкті “Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо”, досліджуючи міста Сумщини. Дізнавалися походження назви міст, їх символіку, пам’ятки культури, видатних постатей тощо. Результати дослідження представили у вигляді фотоколажей, презентацій, лепбуків, стіннівок та поділилися своїми матеріалами …

Виховна діяльність
Подорожуємо Сумщиною.

Продовжуємо досліджувати міста Сумщини. Нескорена Охтирка. Місто-герой! Учні 3-В класу школи №13 (вчитель Людмила Осипенко), працюючи над шкільним проєктом “Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо”, досліджували історію, традиції та сильних духом людей цього дивовижного міста. Пишаємося таким чудовим, героїчним містом нашої Батьківщини!

Виховна діяльність
Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо

Реалізацію виховного проєкту “Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо” розпочинають учні 1-А класу з вчителем Антоніною Денисенко. З любов’ю у серці розповідаємо про рідне місто Шостку, якому виповниться 284 роки. Як його не любити!