Участь у майстер-класі “Вернісаж педагогічних ідей: від творчого вчителя до творчого учня”

Новини школи

Дистанційне навчання дає нові виклики для вчителів, особливо в роботі з першокласниками. Основну роль у здійсненні дистанційного навчання відіграють сучасні інформаційні технології. Тому для сучасного вчителя важливо вміти володіти не тільки ІКТ, а і бути готовим працювати з оновленими освітніми програмами, платформами та різними мобільними застосунками.

Саме тому під час вернісажу педагогічних ідей Наталія Сухацька, вчителька 1-Б класу, поділилася власним досвідом розширення освітнього онлайн простору під час дистанційного навчання, показавши майстер-клас для вчителів громади.

Новини школи
Математичний день

25 січня 2023 року 2-А клас (вчитель Анна Номоконова) провів “Математичний день”. Звичайно планувався він трішки по-іншому, але таке наше сьогодення… Діти грали в “Математичне доміно”, а потім дослідили, що це “кругові” приклади. Виявили, що все в повсякденному житті можна поєднати з математикою, навіть коли знаходишся в “Первинному укритті”.

Бібліотека
Знайомство з бібліотекою

Як підняти собі настрій? Взяти та прочитати цікаву книжку! Читайлики 1-Б та 1-В класів (вчителі Наталія Сухацька та Любов Кулик) завітали до читального залу Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня N13. Бібліотекар закладу Ольга Біла ознайомила учнів з правилами користування в читальному залі, діти взяли додому книжечки, щоб поринути з головними …

Виховна діяльність
Діти єднають Україну

“Єднайся, рідна Україно! Бо ми одна сім’я, родина!” Під таким гаслом була проведена пізнавальна година “Діти єднають Україну” з учнями 4-А класу (вчитель Тетяна Карпенко). Разом з педагогом-організатором Ольгою Полятикіною діти поринули в історію єднання нашої держави та залишили свої побажання Україні на спільній онлайн-дошці jamboard.