Участь у майстер-класі “Вернісаж педагогічних ідей: від творчого вчителя до творчого учня”

Новини школи

Дистанційне навчання дає нові виклики для вчителів, особливо в роботі з першокласниками. Основну роль у здійсненні дистанційного навчання відіграють сучасні інформаційні технології. Тому для сучасного вчителя важливо вміти володіти не тільки ІКТ, а і бути готовим працювати з оновленими освітніми програмами, платформами та різними мобільними застосунками.

Саме тому під час вернісажу педагогічних ідей Наталія Сухацька, вчителька 1-Б класу, поділилася власним досвідом розширення освітнього онлайн простору під час дистанційного навчання, показавши майстер-клас для вчителів громади.

Новини школи
Вшановуємо… Пам’ятаємо…

4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Станом на 2 червня 2023 року більше ніж 1476 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 484 дитини загинули та понад 992 отримали поранення різного ступеня тяжкості. …

Виховна діяльність
День захисту дітей

1 червня, у День захисту дітей, у Шосткинській спеціалізованій школі І ступеня №13 педагог-організатор Ольга Полятикіна провела розважальну програму “По дорозі з літом” для учнів 2-А та 2-Б класів. Вчитель фізичної культури Олександр Осипенко для учнів 2-3-х класів організував спортивну програму “Ми за мир! Крокуємо разом до Перемоги!”

Новини школи
Прощавай, початкова школо!

Сьогодні пролунав останній дзвоник для учнів ШСШ І ст. №13. Для випускників 4-х класів (вчителі Тетяна Карпенко, Наталія Чернишова, Ганна Бойко) він був особливим. Вітаємо учнів, вчителів та батьків із закінченням 2022/2023 н.р. Чудових та мирних канікул!