Новини школи

Бути у вирі сучасних освітніх тенденцій, спілкуватися з колегами-однодумцями, отримувати й ділитися професійним досвідом, діяти відповідально – це все про сертифікацію. 

Сертифікація педагогічних працівників — це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей вчителя.

Цьогоріч сертифікація відбулася в складних умовах війни, проте це не стало на заваді вчителю початкових класів Любові Кулик продемонструвати свій професіоналізм. 

Високий рівень знань з педагогіки та психології, практичних вмінь застосування сучасних методів і технологій навчання продемонструвала Любов Василівна під час проходження трьох етапів сертифікації.

Шановна Любове Василівно! Вітаємо Вас й бажаємо відкривати нові горизонти, бути носієм освітніх змін!

Новини школи
Математичний день

25 січня 2023 року 2-А клас (вчитель Анна Номоконова) провів “Математичний день”. Звичайно планувався він трішки по-іншому, але таке наше сьогодення… Діти грали в “Математичне доміно”, а потім дослідили, що це “кругові” приклади. Виявили, що все в повсякденному житті можна поєднати з математикою, навіть коли знаходишся в “Первинному укритті”.

Бібліотека
Знайомство з бібліотекою

Як підняти собі настрій? Взяти та прочитати цікаву книжку! Читайлики 1-Б та 1-В класів (вчителі Наталія Сухацька та Любов Кулик) завітали до читального залу Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня N13. Бібліотекар закладу Ольга Біла ознайомила учнів з правилами користування в читальному залі, діти взяли додому книжечки, щоб поринути з головними …

Виховна діяльність
Діти єднають Україну

“Єднайся, рідна Україно! Бо ми одна сім’я, родина!” Під таким гаслом була проведена пізнавальна година “Діти єднають Україну” з учнями 4-А класу (вчитель Тетяна Карпенко). Разом з педагогом-організатором Ольгою Полятикіною діти поринули в історію єднання нашої держави та залишили свої побажання Україні на спільній онлайн-дошці jamboard.