Новини школи

Бути у вирі сучасних освітніх тенденцій, спілкуватися з колегами-однодумцями, отримувати й ділитися професійним досвідом, діяти відповідально – це все про сертифікацію. 

Сертифікація педагогічних працівників — це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей вчителя.

Цьогоріч сертифікація відбулася в складних умовах війни, проте це не стало на заваді вчителю початкових класів Любові Кулик продемонструвати свій професіоналізм. 

Високий рівень знань з педагогіки та психології, практичних вмінь застосування сучасних методів і технологій навчання продемонструвала Любов Василівна під час проходження трьох етапів сертифікації.

Шановна Любове Василівно! Вітаємо Вас й бажаємо відкривати нові горизонти, бути носієм освітніх змін!

Новини школи
Вшановуємо… Пам’ятаємо…

4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Станом на 2 червня 2023 року більше ніж 1476 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 484 дитини загинули та понад 992 отримали поранення різного ступеня тяжкості. …

Виховна діяльність
День захисту дітей

1 червня, у День захисту дітей, у Шосткинській спеціалізованій школі І ступеня №13 педагог-організатор Ольга Полятикіна провела розважальну програму “По дорозі з літом” для учнів 2-А та 2-Б класів. Вчитель фізичної культури Олександр Осипенко для учнів 2-3-х класів організував спортивну програму “Ми за мир! Крокуємо разом до Перемоги!”

Новини школи
Прощавай, початкова школо!

Сьогодні пролунав останній дзвоник для учнів ШСШ І ст. №13. Для випускників 4-х класів (вчителі Тетяна Карпенко, Наталія Чернишова, Ганна Бойко) він був особливим. Вітаємо учнів, вчителів та батьків із закінченням 2022/2023 н.р. Чудових та мирних канікул!