Вітаємо шкільних переможців!

Виховна діяльність

14 грудня 2021 року завершився шкільний етап конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У класних етапах взяли участь 143 учні 3-4 класів. Вітаємо шкільних переможців!

Серед 4-х класів:

І місце – Сірік Софія (4-В клас, вчитель Любов Кулик)

ІІ місце – Корнієнко Юлія (4-А клас, вчитель Антоніна Денисенко)

ІІІ місце – Єрьоменко Анастасія (4-Б клас, вчитель Наталія Сухацька) 

Серед 3-х класів:

І місце – Харченко Марія (3-В клас, вчитель Світлана Онищенко)

ІІ місце – Мотовило Вікторія (3-Б клас, вчитель Наталія Чернишова)

ІІІ місце – Амеліна Єва (3-А клас, вчитель Тетяна Карпенко).

Дякуємо педагогам, що підготували переможців! 

Бажаємо подальших звершень!!!

Новини школи
Екскурсія до ВПУ

Кондитер — це фахівець з приготування кондитерських виробів, а точніше – справжній чарівник тіста. Професіонал, який вміє створювати гастрономічні шедеври, від яких не втримається жоден гурман. Учні 2-А класу (вчитель Анна Номоконова) побували у ролі кондитерів та приготували смачну випічку. Дякуємо Вищому професійному училищу за нові вміння, знання та досвід.

Новини школи
Тиджень безпеки дорожнього руху

Безпека понад усе! Під таким гаслом був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху “Твоя безпека на дорозі в умовах воєнного стану” з учнями 1-4 класів Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня №13. Дякуємо підприємству “Фармак” за світловідбивні браслети.

Виховна діяльність
День вишиванки у ШСШ І ст. №13

“Одягни вишиванку, країно моя!” – під таким гаслом відбулося свято вишиванки у ШСШ І ст. №13. Традицію нашого закладу шануємо та святкуємо вже 13-й рік поспіль. Зі святом усіх, хто гордо носить ймення УКРАЇНЕЦЬ! Відео свята за посиланням: www.facebook.com/watch/?v=197830816513568&extid=CL-UNK-UNK-UNK-AN_GK0T-GK1C&mibextid=2Rb1fB&ref=sharing