Як навчити дитину не перебивати дорослих. Простий, але дієвий спосіб

Новини школи

Діти – вони такі безпосередні, прямі і рідко коли рахуються з дорослими. Їм дуже складно почекати, поки дорослі розмовляють. Якщо вони хочуть щось сказати, щось повідомити, вони роблять це відразу  ж, не дивлячись на те, розмовляють інші зараз чи ні. Особливо часто дитині важливо бути почутою мамою, і особливо тоді, коли вона веде розмову з подругою. Як навчити дитину не перебивати, не кажучи їй: “Не перебивай!” “Ти ж бачиш, я розмовляю!”?
Вже 3-річному малюкові розкажіть, що коли він раптом захоче щось сказати, а мама буде в цей час зайнята розмовою з кимось іншим, слід просто доторкнутися до її руки (взяти за мізинець, полоскотати долоньку і ін.) Коли малюк так зробить, ви відповідайте йому тим же: стисніть його ручку, полоскочіть теж або покладіть свою іншу руку на його, щоб продемонструвати дитині, що вона почута. Ви таким чином повинні дати дитині знак, що ви знаєте, що вона хоче щось сказати, і як тільки закінчите речення, відразу ж її вислухаєте.
Перші кілька разів не змушуйте дитину довго чекати, а буквально через пару секунд вибачтеся перед співрозмовником і вислухайте дитину. Коли цей спосіб вже увійде в звичку, ви зможете збільшити час.
Таким чином, простий метод допомагає уникнути нотацій і постійних: “Не перебивай, почекай!”
Цей спосіб дійсно працює (з досвіду мам), оскільки за допомогою тілесного контакту ви вже розмовляєте з дитиною, передаючи їй повідомлення: “Я почула тебе і як тільки зможу, до тебе обернуся!”

Відео
Важливо!

Про сучасні вибухонебезпечні предмети та небезпечні знахідки! Вибухонебезпечні предмети становлять загрозу життю людини та оточуючих. До них відносять: артилерійські снаряди, реактивні та інженерні міни, авіабомби, детонатори, ручні гранати, набої різних видів. Їх можна виявити на землі у лісі, на полі після розмиву ґрунту дощовими водами, а також на дні річок. Основну небезпеку …

Відео
Вірші про нашу славну Україну в рамках проведення Національного тижня читання

#Національнийтижденьчитання Як же не пишатися нашою славною Україною?! Найкраще місце- це рідна країна та рідна домівка. Поезія Володимира Самійленка “Наша славна Україна” Читають здобувачі освіти 2-В класу. Бажання кожного українця не відрізняються від того, чи то мала дитина, чи то доросла людини! Всі ми прагнемо МИРУ для рідної України! Вірш …