Засідання психолого-педагогічного консиліуму

Новини школи

Сьогодні навчання учнів відбувається у незвичних для нас умовах, тому питання адаптації дітей до школи актуальне і потребує особливої уваги. Труднощі в адаптації першокласників обговорили на засіданні психолого-педагогічного консиліуму в колі професіоналів:
в.о. директора Світлани Назаренко, заступників з НВР Наталії Чернишової, Олени Білоухої, практичного психолога Олени Ребенко, вчителів 1-х класів Антоніни Денисенко, Наталії Сухацької, Любові Кулик та медичної сестри Олени Демченко.

Практичний психолог надала інформацію щодо поняття адаптації, розповіла про її види, етапи та рівні.

Розробили рекомендації й подальшу траєкторію щодо розвитку умов успішної адаптації та мотивації маленьких учнів до шкільного життя.

Новини школи
Вшановуємо… Пам’ятаємо…

4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Станом на 2 червня 2023 року більше ніж 1476 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 484 дитини загинули та понад 992 отримали поранення різного ступеня тяжкості. …

Виховна діяльність
День захисту дітей

1 червня, у День захисту дітей, у Шосткинській спеціалізованій школі І ступеня №13 педагог-організатор Ольга Полятикіна провела розважальну програму “По дорозі з літом” для учнів 2-А та 2-Б класів. Вчитель фізичної культури Олександр Осипенко для учнів 2-3-х класів організував спортивну програму “Ми за мир! Крокуємо разом до Перемоги!”

Новини школи
Прощавай, початкова школо!

Сьогодні пролунав останній дзвоник для учнів ШСШ І ст. №13. Для випускників 4-х класів (вчителі Тетяна Карпенко, Наталія Чернишова, Ганна Бойко) він був особливим. Вітаємо учнів, вчителів та батьків із закінченням 2022/2023 н.р. Чудових та мирних канікул!