Засідання психолого-педагогічного консиліуму

Новини школи

Сьогодні навчання учнів відбувається у незвичних для нас умовах, тому питання адаптації дітей до школи актуальне і потребує особливої уваги. Труднощі в адаптації першокласників обговорили на засіданні психолого-педагогічного консиліуму в колі професіоналів:
в.о. директора Світлани Назаренко, заступників з НВР Наталії Чернишової, Олени Білоухої, практичного психолога Олени Ребенко, вчителів 1-х класів Антоніни Денисенко, Наталії Сухацької, Любові Кулик та медичної сестри Олени Демченко.

Практичний психолог надала інформацію щодо поняття адаптації, розповіла про її види, етапи та рівні.

Розробили рекомендації й подальшу траєкторію щодо розвитку умов успішної адаптації та мотивації маленьких учнів до шкільного життя.

Новини школи
Математичний день

25 січня 2023 року 2-А клас (вчитель Анна Номоконова) провів “Математичний день”. Звичайно планувався він трішки по-іншому, але таке наше сьогодення… Діти грали в “Математичне доміно”, а потім дослідили, що це “кругові” приклади. Виявили, що все в повсякденному житті можна поєднати з математикою, навіть коли знаходишся в “Первинному укритті”.

Бібліотека
Знайомство з бібліотекою

Як підняти собі настрій? Взяти та прочитати цікаву книжку! Читайлики 1-Б та 1-В класів (вчителі Наталія Сухацька та Любов Кулик) завітали до читального залу Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня N13. Бібліотекар закладу Ольга Біла ознайомила учнів з правилами користування в читальному залі, діти взяли додому книжечки, щоб поринути з головними …

Виховна діяльність
Діти єднають Україну

“Єднайся, рідна Україно! Бо ми одна сім’я, родина!” Під таким гаслом була проведена пізнавальна година “Діти єднають Україну” з учнями 4-А класу (вчитель Тетяна Карпенко). Разом з педагогом-організатором Ольгою Полятикіною діти поринули в історію єднання нашої держави та залишили свої побажання Україні на спільній онлайн-дошці jamboard.