Нова українська школа №13 м. Шостка

Школа в ЗМІ

Проєкт «Піч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

У Шостці розпочався ІІ етап змагань серед збірних команд закладів загальної середньої освіти Шосткинської міської територіальної громади. Проєкт «Піч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під девізом «Разом переможемо». Відвідала відкриття змагань та повболівала за учнівські команди наша знімальна група.

Конкурс “Зимові свята та розваги в Європі”

На початку місяця, з 1 по 5 лютого,в ШСШ І ступеня #13 проходив конкурс – виставка дитячих творчих робіт “Зимові свята та розваги в Європі” Хтось створював проєкти , хтось малював, хтось робив поробки.Подивіться лише , скільки любові та натхнення вкладено в кожну роботу.

Новини школи
З Перемогою в серці»: у школі №13 дітлахи привітали військових святковим концертом і подарунками

До Дня Збройних сил України учні та педагоги школи №13 підготували патріотичний захід «З Перемогою в серці», в рамках якого провели концерт і вручили нашим захисникам власноруч виготовлені подарунки. Як все відбувалося – бачила наша знімальна група.